Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: function
be: функцыя

en: - None -
be: - Нічога -

en: status
be: статус

en: warning
be: папераджэньне

en: image
be: малюнак
