Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: function
eo: funkcio

en: - None -
eo: - Neniu -

en: status
eo: stato

en: warning
eo: averto

en: image
eo: bildo
