Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: function
eu: funtzioa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: name
eu: izena

en: status
eu: egoera

en: warning
eu: abisua

en: image
eu: irudia
