Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: function
ka: ფუნქცია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: status
ka: სტატუსი

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: image
ka: სურათი
