Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: function
lt: funkcija

en: - None -
lt: - Joks -

en: name
lt: vardas

en: status
lt: būsena

en: Class
lt: Klasė

en: description
lt: aprašymas

en: warning
lt: įspėjimas

en: image
lt: paveikslėlis
