Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: function
vi: hàm

en: - None -
vi: - Không -

en: name
vi: tên

en: status
vi: trạng thái

en: Class
vi: Lớp

en: description
vi: mô tả

en: Property
vi: Thuộc tính

en: warning
vi: cảnh báo

en: image
vi: hình ảnh
