Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.5) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: function
sv: funktion

en: - None -
sv: - Ingen -

en: name
sv: namn

en: Class
sv: Klass

en: description
sv: beskrivning

en: Property
sv: Attribut

en: warning
sv: varning

en: image
sv: bild

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
