Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: function
mn: Функц

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: status
mn: статус

en: warning
mn: сануулга

en: image
mn: зураг
