Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bg: - Не -

en: status
bg: състояние

en: Property
bg: Свойство

en: warning
bg: предупреждение

en: image
bg: изображение
