Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: function
gl: función

en: - None -
gl: - Ningún -

en: name
gl: nome

en: status
gl: estado

en: Class
gl: Clase

en: Property
gl: Propiedade

en: warning
gl: advertencia

en: image
gl: imaxe
