Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.7) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: function
he: פונקציות

en: - None -
he: - ללא -

en: status
he: מצב

en: description
he: תיאור

en: warning
he: אזהרות

en: image
he: תמונה
