Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.7) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: function
ne: फंक्शन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: status
ne: स्थिति

en: warning
ne: चेतावनी

en: image
ne: तस्विर
