Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.7) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: function
sk: funkcia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: status
sk: stav

en: Class
sk: Trieda

en: Property
sk: Vlastnosť

en: warning
sk: upozornenie

en: image
sk: obrázok
