Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: function
ta: செயல்கூறு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: status
ta: நிலை

en: Property
ta: பண்பு

en: warning
ta: எச்சரிக்கை

en: image
ta: படம்
