Schema.org/MedicalEntity (8.x-2.9) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: function
ru: функция

en: - None -
ru: - Не указано -

en: name
ru: имя

en: status
ru: статус

en: Class
ru: Класс

en: description
ru: описание

en: Property
ru: Свойство

en: warning
ru: предупреждение

en: image
ru: изображение

en: location
ru: местоположение

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация
