Schema.org/MedicalEntity (8.x-3.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: function
id: fungsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: name
id: nama

en: Class
id: Kelas

en: Property
id: Milik

en: warning
id: peringatan

en: image
id: gambar
