Schema.org/MedicalEntity (8.x-3.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: function
pl: funkcja

en: - None -
pl: - Brak -

en: url
pl: odnośnik

en: name
pl: nazwa

en: Class
pl: Klasa

en: description
pl: opis

en: Property
pl: Właściwość

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: image
pl: obrazek

en: location
pl: lokalizacja

en: population
pl: populacja
