Schema.org/MedicalEntity (8.x-3.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: function
uk: функція

en: - None -
uk: - Немає -

en: name
uk: ім'я

en: status
uk: стан

en: code
uk: код

en: Class
uk: Клас

en: description
uk: опис

en: Property
uk: Властивість

en: warning
uk: попередження

en: image
uk: зображення

en: location
uk: місце розташування

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: population
uk: сукупність
