Schema.org Metatag (3.0.0) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: value
ml: മൂല്യം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: category
ml: വിഭാഗം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: menu
ml: മെനു

en: image
ml: ചിത്രം

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
