Schema.org Metatag (3.0.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: value
hy: արժեք

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Book
hy: Գիրք

en: category
hy: կատեգորիա

en: Text
hy: Տեքստ

en: Question
hy: Հարց

en: author
hy: հեղինակ

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: language
hy: լեզու
