Schema.org Metatag (3.0.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Book
os: Чиныг
