Schema.org Metatag (3.0.4) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: value
ms: nilai

en: Action
ms: Tindakan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Date
ms: Tarikh

en: None
ms: Tiada

en: Number
ms: Nombor

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Category
ms: Kategori

en: Book
ms: Buku

en: category
ms: kategori

en: True
ms: Benar

en: Text
ms: Teks

en: Question
ms: Soalan

en: text
ms: teks

en: image
ms: imej

en: About
ms: Perihal

en: Rating
ms: Penilaian

en: language
ms: bahasa
