Schema.org Metatag (3.0.4) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Category
ps: ټولی

en: Book
ps: کتاب

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: author
ps: ليكوال

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)
