Schema.org Metatag (3.0.4) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: title
ur: عنوان

en: value
ur: قیمت

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Number
ur: نمبر

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Country
ur: ملک

en: Category
ur: زمرہ

en: Book
ur: کتاب

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: menu
ur: مینیو

en: Boolean
ur: بولین
