Schema.org Metatag (3.0.3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: value
km: តម្លៃ

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: category
km: ប្រភេទ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Question
km: សំណួរ

en: text
km: អត្ថបទ

en: menu
km: ម៉ឺនុយ

en: image
km: រូបភាព

en: About
km: អំពី

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: language
km: ភាសា​
