Schema.org Metatag (3.0.3) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: title
sl: naslov

en: value
sl: vrednost

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Category
sl: Kategorija

en: Book
sl: Knjiga

en: category
sl: kategorija

en: Text
sl: Besedilo

en: Question
sl: Vprašanje

en: email
sl: e-naslov

en: menu
sl: meni

en: image
sl: slika

en: About
sl: O modulu

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: language
sl: jezik
