Schema.org Metatag (8.x-1.6) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Question
dz: དྲི་བ།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: menu
dz: དཀར་ཆག་
