Schema.org Metatag (8.x-2.6) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Review
ga: Athbhreithnigh
