Schema.org Metatag (8.x-2.6) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: title
is: titill

en: value
is: gildi

en: Action
is: Aðgerð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Number
is: Númer

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: Category
is: Flokkur

en: Book
is: Bók

en: category
is: flokkur

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: URL
is: vefslóð

en: Event
is: Viðburður

en: Text
is: Texti

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: email
is: netfang

en: Expires
is: Fyrnist

en: expires
is: fyrnist

en: menu
is: valmynd

en: author
is: höfundur

en: price
is: verð

en: image
is: mynd

en: Review
is: Yfirlestur

en: Organization
is: Stofnun

en: About
is: Um

en: currency
is: gjaldmiðill

en: Offer
is: Tilboð
