Schema.org - PublicationIssue (1.0.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: url
pl: odnośnik

en: name
pl: nazwa

en: description
pl: opis

en: author
pl: autor

en: duration
pl: czas trwania

en: image
pl: obrazek

en: about
pl: Odnośnie

en: language
pl: język
