Schema.org - PublicationIssue (1.0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: name
pt: nome

en: description
pt: descrição

en: author
pt: autor

en: duration
pt: duração

en: image
pt: imagem

en: about
pt: sobre

en: language
pt: idioma

en: publisher
pt: publicador
