Schema.org - PublicationIssue (1.0.3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: name
fr: nom

en: author
fr: auteur

en: duration
fr: durée

en: about
fr: sujet

en: language
fr: langue

en: publisher
fr: éditeur
