Schema.org - PublicationIssue (1.0.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: name
nl: naam

en: description
nl: beschrijving

en: author
nl: auteur

en: duration
nl: duur

en: image
nl: afbeelding

en: language
nl: taal
