Schema.org - PublicationIssue (1.0.5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: url
hu: webcím

en: name
hu: név

en: description
hu: leírás

en: author
hu: szerző

en: duration
hu: időtartam

en: image
hu: kép

en: language
hu: nyelv

en: headline
hu: címsor

en: license
hu: licenc
