Schema.org - PublicationIssue (1.0.5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: name
lt: vardas

en: description
lt: aprašymas

en: author
lt: autorius

en: image
lt: paveikslėlis

en: language
lt: kalba
