Schema.org - PublicationIssue (1.0.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: name
es: nombre

en: description
es: descripción

en: author
es: autor

en: duration
es: duración

en: image
es: imagen

en: about
es: acerca de

en: language
es: idioma

en: publisher
es: publicador
