Schema.org - PublicationIssue (1.0.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: description
it: descrizione

en: author
it: autore

en: duration
it: durata

en: image
it: immagine

en: about
it: a proposito di

en: language
it: lingua
