Schema.org - PublicationIssue (1.0.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: name
oc: nom

en: description
oc: descripcion

en: author
oc: autor

en: duration
oc: durada

en: image
oc: imatge

en: about
oc: subjècte

en: language
oc: lenga
