Schema.org - PublicationIssue (1.0.7) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: name
ru: имя

en: description
ru: описание

en: author
ru: автор

en: duration
ru: продолжительность

en: image
ru: изображение

en: about
ru: Материал

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: language
ru: язык
