Schema.org - PublicationIssue (1.0.7) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: url
et: veebiaadress

en: name
et: nimi

en: author
et: autor

en: duration
et: kestus

en: image
et: pilt

en: language
et: keel
