Schema.org - PublicationIssue (1.0.7) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: name
uk: ім'я

en: description
uk: опис

en: author
uk: автор

en: duration
uk: тривалість

en: image
uk: зображення

en: about
uk: про

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: language
uk: мова

en: publisher
uk: поширювач
