Schema UI (1.2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Core
fi: Ydin

en: Fields
fi: Kentät

en: Table
fi: Taulukko

en: Key
fi: Avain

en: Cardinality
fi: Mahtavuus
