Schema UI (1.2.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Core
vi: Nhân

en: Fields
vi: Các trường

en: Table
vi: Bảng

en: Key
vi: Khóa
