Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha12) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Price
ga: Praghas

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: or
ga: nó

en: Publications
ga: Foilseacháin
