Schema.org Blueprints (all releases) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: photos
se: govat

en: weight
se: deaddu

en: size
se: sturrodat

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Text
se: Teaksta

en: Order
se: Diŋgo
