Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha18) - en to bg translation catalogue (125 entries)

en: photos
bg: снимки

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: weight
bg: Тегло

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: required
bg: Задължително

en: Article
bg: Статия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: error
bg: грешка

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: updated
bg: Актуализирано

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Country
bg: Страна

en: Place
bg: Място

en: Link
bg: Линк

en: Types
bg: Типове

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Book
bg: Книга

en: Field
bg: Поле

en: category
bg: категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Modules
bg: Модули

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Keywords
bg: ключови думи

en: <none>
bg: <не>

en: Taxonomy settings
bg: Настройки на речника

en: type
bg: тип

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: status
bg: състояние

en: Error
bg: Грешка

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Comment
bg: Коментар

en: Filter
bg: Филтър

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Role name
bg: Име на роля

en: Items
bg: Новини

en: Media
bg: Медия

en: Details
bg: Детайли

en: Price
bg: Цена

en: System
bg: Система

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: email
bg: Ел. поща

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Appearance
bg: Теми

en: Role
bg: Роля

en: Blog
bg: Блог

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Online
bg: Онлайн

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай

en: Order
bg: Поръчка

en: Duration
bg: Период

en: Property
bg: Свойство

en: menu
bg: меню

en: update
bg: обновяване

en: unlimited
bg: неограничен

en: warning
bg: предупреждение

en: Product
bg: Продукт

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Relationships
bg: Приятели

en: Add type
bg: Добави тип

en: image
bg: изображение

en: comment
bg: Коментар

en: about
bg: Относно

en: Menus
bg: Менюта

en: Created new vocabulary %name.
bg: Създаден нов речник %name.

en: Add field
bg: Добави поле

en: parent
bg: родител

en: Subscription
bg: Абонамент

en: info
bg: информация

en: Reports
bg: Доклади

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Ticket
bg: Заявка

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Acronym
bg: Акроним

en: Wholesale
bg: Продажба на едро

en: Retail
bg: Продажба на дребно

en: color
bg: цвят

en: Abbreviation
bg: Съкращение

en: language
bg: език

en: Translation settings
bg: Настройки на превода

en: List (text)
bg: Списък (text)
