Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha19) - en to hr translation catalogue (161 entries)

en: photos
hr: fotografije

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: title
hr: naslov

en: size
hr: veličina

en: value
hr: vrijednost

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: required
hr: potrebno

en: Article
hr: Članak

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: Action
hr: Akcija

en: Quantity
hr: Količina

en: error
hr: greška

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Read documentation
hr: Pročitaj dokumentaciju

en: Project
hr: Projekt

en: Categories
hr: Kategorije

en: updated
hr: osvježeno

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Country
hr: Država

en: Place
hr: Mjesto

en: Link
hr: Poveznica

en: Types
hr: Vrste

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Book
hr: Knjiga

en: Field
hr: Polje

en: category
hr: kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Help
hr: Pomoć

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: Setup
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: Modules
hr: Moduli

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Menu
hr: Izbornik

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Taxonomy settings
hr: Postavke taksonomije

en: type
hr: vrsta

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Error
hr: Greška

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Comment
hr: Komentar

en: Filter
hr: Pročisti

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Role name
hr: Naziv uloge

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Items
hr: Stavke

en: Media
hr: Mediji

en: Details
hr: Detalji

en: Price
hr: Cijena

en: System
hr: Sustav

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Code
hr: Kôd

en: Store
hr: Trgovina

en: General
hr: Općenito

en: Table
hr: Tablica

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Appearance
hr: Izgled

en: Role
hr: Uloga

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Exists
hr: Postoji

en: Online
hr: Umreženo

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Tools
hr: Alati

en: Order
hr: Redoslijed

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: text
hr: tekst

en: expires
hr: ističe

en: Duration
hr: Trajanje

en: Property
hr: Svojstvo

en: menu
hr: izbornik

en: update
hr: ažuriraj

en: warning
hr: upozorenje

en: or
hr: ili

en: Installed
hr: Instaliran

en: Product
hr: Proizvod

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Relationships
hr: Odnosi

en: image
hr: slika

en: comment
hr: komentar

en: Review
hr: Provjeri

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Menus
hr: Izbornici

en: Created new vocabulary %name.
hr: Stvoren novi rječnik %name.

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Float
hr: Realni broj

en: parent
hr: nadređeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Extract
hr: Izdvoji

en: Reports
hr: Izvješća

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Ticket
hr: Karta

en: Acronym
hr: Akronim

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Boolean
hr: Boleanski

en: color
hr: boja

en: Add @name
hr: Dodaj @name

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: language
hr: jezik

en: Translation settings
hr: Postavke prijevoda

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: List (text)
hr: Lista (tekst)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
hr: Dopuštene HTMLoznake u etiketama: @tags

en: Required field
hr: Nužno polje

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
hr: Moguće vrijednosti polje može sadržati. Unesite jednu vrijednost po redu, u obliku ključ|etiketa.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hr: Ključ je pohranjena vrijednost. Oznaka će biti korištena u prikazu vrijednosti i obrascima uređivanja.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
hr: Etiketa je proizvoljna: ukoliko red sadrži jednostranu strunu ona će biti korištena kao ključ i etiketa.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven, stroju čitljiv naziv koji sadrži slova, brojeve i donje crtice.
