Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha19) - en to ka translation catalogue (110 entries)

en: photos
ka: ფოტოები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: weight
ka: წონა

en: title
ka: სათაური

en: size
ka: ზომა

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: required
ka: აუცილებელი

en: Article
ka: სტატია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: error
ka: შეცდომა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: updated
ka: განახლებულია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Link
ka: ბმული

en: Types
ka: ტიპები

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Book
ka: წიგნი

en: Field
ka: ველი

en: category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Length
ka: სიგრძე

en: Modules
ka: მოდულები

en: Manage
ka: მართვა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: type
ka: ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: status
ka: სტატუსი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Vocabulary ID
ka: ლექსიკონის ID

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Role name
ka: როლის სახელი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Items
ka: ელემენტები

en: Media
ka: მედია

en: Details
ka: დეტალები

en: System
ka: სისტემა

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Role
ka: როლი

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Install
ka: დაყენება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: text
ka: ტექსტი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Full
ka: სრული

en: Condition
ka: პირობა

en: menu
ka: მენიუ

en: update
ka: განახლება

en: author
ka: ავტორი

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: New
ka: ახალი

en: image
ka: სურათი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Created new vocabulary %name.
ka: შექმნილია ახალი ლექსიკონი %name.

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: parent
ka: მშობელი

en: info
ka: ინფორმაცია

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
