Schema.org Blueprints (1.0.0-alpha19) - en to sk translation catalogue (225 entries)

en: photos
sk: fotografie

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: weight
sk: váha

en: title
sk: názov

en: size
sk: veľkosť

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: required
sk: požadované

en: Article
sk: Článok

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Quantity
sk: Množstvo

en: error
sk: chyba

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: updated
sk: aktualizované

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: breadcrumb
sk: navigácia

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Country
sk: Krajina

en: Place
sk: Miesto

en: Link
sk: Odkaz

en: Types
sk: Typy

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: Field
sk: Pole

en: category
sk: kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Schedule
sk: Plán

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Modules
sk: Moduly

en: Manage
sk: Spravovať

en: Event
sk: Podujatie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: <none>
sk: <žiadne>

en: type
sk: typ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: status
sk: stav

en: Error
sk: Chyba

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Comment
sk: Komentár

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Photos
sk: Fotografie

en: Warning
sk: Varovanie

en: Items
sk: Položky

en: Media
sk: Médiá

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Price
sk: Cena

en: System
sk: Systém

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Code
sk: Kód

en: Store
sk: Obchod

en: Members
sk: Členovia

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: Example
sk: Príklad

en: Table
sk: Tabuľka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Class
sk: Trieda

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Exists
sk: Existuje

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Order
sk: Poradie

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Duration
sk: Trvanie

en: Property
sk: Vlastnosť

en: City
sk: Mesto

en: Full
sk: Plný

en: Condition
sk: Podmienka

en: branch
sk: vetva

en: update
sk: aktualizácia

en: Role settings
sk: Nastavenia kategórií používateľov

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Map
sk: Mapa

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: author
sk: autor

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: price
sk: cena

en: warning
sk: upozornenie

en: or
sk: alebo

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: duration
sk: trvanie

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Product
sk: Produkt

en: Balance
sk: Zostatok

en: Completed
sk: Ukončená

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Add type
sk: Pridať typ

en: image
sk: obrázok

en: comment
sk: komentár

en: Review
sk: Prehľad

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Questions
sk: Otázky

en: Head
sk: Hlavička

en: Information
sk: Informácia

en: Recipe
sk: Recept

en: Yield
sk: Výnos

en: Ingredients
sk: Ingrediencie

en: Double
sk: Dupľa

en: Menus
sk: Menu

en: Created new vocabulary %name.
sk: Vytvorený nový slovník %name.

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: parent
sk: nadradený

en: Service
sk: Služba

en: Address settings
sk: Adresné nastavenia

en: Generate content
sk: Generovať obsah

en: Organization
sk: Firma

en: Grant
sk: Udeliť oprávnenia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: character
sk: znak

en: types
sk: typy

en: Default format
sk: Predvolený formát

en: Data settings
sk: Nastavenia dát

en: Paste
sk: Vložiť

en: About
sk: Informácie o

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: event
sk: udalosť

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Acronym
sk: Skratka

en: Attendees
sk: Účastníci

en: Wholesale
sk: Veľkoobchod

en: Retail
sk: Maloobchod

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: color
sk: farba

en: Videos
sk: Videá

en: Play
sk: Prehrať

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: View details
sk: Detaily pohľadu

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: language
sk: jazyk

en: Translation settings
sk: Nastavenia prekladu

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: Existing field
sk: Existujúce pole

en: currency
sk: mena

en: Library
sk: Knižnica

en: Offer
sk: Ponuka

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: profiles
sk: profily

en: Field types
sk: Typy polí

en: List (text)
sk: Zoznam (textový)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
sk: Povolené HTML značky v menovkách: @tags

en: Required field
sk: Požadované pole

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: @count item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položiek

en: milligrams
sk: milligramov

en: grams
sk: gramov

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len jeden reťazec, použije sa ako kľúč i menovka.

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: Entity types
sk: Typy entít

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity

en: Media source that is responsible for additional logic related to this media type.
sk: Zdroj média je zodpovedný za dodatočnú logiku súvisiacu s týmto typom média

en: Field overrides
sk: Prepis polí
