Schema.org Blueprints (all releases) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: photos
ga: grianghraif

en: Language
ga: Teanga

en: Country
ga: Tír

en: Book
ga: Leabhar

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: City
ga: Cathair

en: warning
ga: rabhadh

en: or
ga: nó

en: Completed
ga: Déanta
